Pastāv daudz situāciju, kurās ir nepieciešami krāvēji:

  • dzīvokļu un biroju pārvākšanās;
  • gadījuma (reizes) iekraušanas darbi rindās un noliktavās;
  • nepieciešamība ātri paplašināt štata sastāvu pirms apjomīgajiem iekraušanas darbiem;
  • vēlme nenovirzīt personālu ar jebkādiem iekraušanas darbiem .

Visos minētos gadījumos ātri un par nelielu samaksu sameklēt krāvējus, lai gan iespējams, toties ļoti grūti.

Pateicoties mūsu pilnīgai palīgstrādnieku un krāvēju bāzei Stokholmā, mēs piedāvājam viņu pakalpojumus visās situācijās, gan gadījuma darba krāvēju pakalpojumus, gan arī lielākā vai mazākā mērā pastāvīgajai krāvēju un palīgstrādnieku pakalpojumu izmantošanai 

Kā mēs strādājam

Operatīvā meklēšana

Katram krāvējam vai palīgstrādniekam, kas ir reģistrēts mūsu datu bāzē, tiek noformēta personas lieta, kurā norādīta visa informācija, kas palīdz gan meklēt šo personu, gan iesaistīt viņu konkrētajā darbu veidā. Tiek reģistrēts gan vecums, gan darba pieredze, gan kontakta dati – pateicoties iepriekšminētajam, gadījumā, ja Jums ir vajadzīgs krāvējs, mēs atradīsim viņu dažu minūšu laikā. Gadījumā, ja nepieciešama pilnā brigāde (turklāt, kura sastāv no cilvēkiem, kuri nestrādā kopā pirmo dienu, respektīvi, ja ir nepieciešama saskaņotība komandā) – mēs izveidosim to, pamatojoties uz datu bāzes informāciju.
Krāvēju brigādes veidošanas maksimālais laiks, sākot ar Jūsu zvanu vai on-line pieteikumu līdz krāvēju ierašanās darbu vietā, sastāda ne vairāk kā divas stundas, parasti tas notiek daudz ātrāk. 

Krāvēju pakalpojumu nelielas izmaksas

Ne tikai krāvēju pasūtījums pateicoties mūsu datu bāzei, bet arī krāvēju darbs Jums nemaksās dārgi. Tas ir skaidrojams ar to, ka mēs atrodam krāvējus, kuri piekrīt Jūsu piedāvātajiem priekšnosacījumiem, un cenšamies izvēlēties tādus, kuri orientēti uz darījumu – visizdevīgāko darba samaksas veidu, kas ir pieņemams gan darba devējam, gan darbiniekam.

Brigādes organizācija ar jebkuru krāvēju skaitu

Ja konkrētie dati mūsu datu bāzē ļauj mums sameklēt krāvējus ar darba pieredzi, nevainojamu reputāciju, atbildīgos un ar lielām darba spējām, tad datu bāzes liels apjoms palīdz ātri komplektēt krāvēju brigādes ar jebkādu dalībnieku skaitu – un operatīvi piegādāt minētas brigādes Jūsu objektā.

Palīgstrādnieki celtniecībā, noliktavās utt.

Jau sen zināms, ka praktiski jebkura biznesa vajadzībām ir nepieciešami ne tikai profesionāļi, kuri pilnīgi zina to, bet arī mazāk kvalificēti cilvēki, kuri atbrīvo meistarus no nepieciešamības izpildīt monotonas operācijas, kuras neprasa augstu kvalifikāciju. Šāda pieeja var ievērojami palielināt darba ražīgumu un efektivitāti. Šādi cilvēki ir mazāk redzami, taču bez viņiem darbi var vienkārši apstāties. Ja nav pietiekami daudz rokas vasarnīcā, tiek plānots pārcelties, pastāv nepieciešamība izkraut preci, nepieciešams sanest akmeņus un smiltis celtniecībai, vai, gluži pretēji, lai novērstu atlikušos atkritumus, sanest ķieģeļus un javu mūrniekam profesionālim utt., palīgstrādnieki vienmēr atnāks palīgā.

Mūsu speciālisti palīdzēs Jums gandrīz jebkurā situācijā. Kompānija "UniProfi" ātri komplektē jebkurā daudzuma palīgstrādnieku brigādes, jebkurā laikā – dienā vai naktī.

Stingra disciplīna un korporatīvā konkurence neļauj strādāt cilvēkiem, kuri ļaunprātīgi izmanto kaitīgos ieradumus. Tā rezultātā, strādā tikai tie, kuri ir gatavi strādāt un pelnīt labu naudu. Nevainojama reputācija, milzīga klientu bāze, sekmīgi izpildīto pasūtījumu lielais daudzums liecina paši par sevi un palīdz izvairīties no konfliktu situācijām.

 

Mūsu garantijas

Kā mēs varam pierādīt, ka mēs esam labāki?

Pirmkārt, mums ir vispilnīgākā datu bāze, kura tiek sastādīta daudzu gadu garumā, un kuru mēs pastāvīgi atjaunojam.
Otrkārt, mēs darbojamies saskaņā ar principu par individuālu pieeju katram pasūtījumam. Piemēram, ja Jūsu budžets ir ierobežots, ja Jums ir nepieciešami krāvēji, kuru pakalpojumi nav dārgi, - mēs sameklēsim tieši tos cilvēkus, kuru darba izmaksas iekļaujas Jūsu budžetā.

Visbeidzot, mūsu profesionalitātes pierādījums ir daudzāsatsauksmesno pastāvīgajiem klientiem un tiem, kuri bija griezušies pie mums pēc palīdzības tikai vienu reizi: visi pasūtītāji konstatē gan mūsu darbu ātrumu, gan mūsu krāvēju darba augsto kvalitāti.
«UniProfi» - ir Jūsu cilvēkresursu nodaļa cilvēku meklēšanā un organizēšanā iekraušanas un izkraušanas darbiem un pārbraukšanām. Krāvēju pakalpojumu izmantošana ar mums notiek dažu minūšu un stundu laikā, un ir droša un viegla.